ساختار خدمات گروه مهر 78

اخبار

rss

فروش تعداد محدود چک اسکنر

شرکت رفاه مهر 78 در نظر دارد تعداد 7 دستگاه چک اسکنر با برند گلوبالیس مدل TS-240 (آکبند) مازاد بر نیاز خود را به فروش برساند.


مشاهده متن کامل

برگزاری جلسه بازاریابی شرکت رفاه مهر 78

جلسه بازاریابی شرکت رفاه مهر78 با حضور آقای مهندس صالحی؛ مدیرعامل گروه مالی مهر78 در تاریخ 1395/12/18 برگزار شد. در این جلسه، جناب آقای نصیریان مدیر عامل شرکت رفاه مهر78 شهریار به ارائه توضیحاتی درخصوص اقدامات جدید شرکت در راستای توسعه بازاریابی و بهبود خط مشی بازاریابی ارائه نمودند


مشاهده متن کامل

مزایده 25 خودرو مازاد بر نیاز

شرکت خدمات پشتیبانی رفاه مهر 78 شهریار به نیابت از شرکت خدمات پشتیبانی مهر 78 در نظر دارد 25 دستگاه خودرو مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده عمومی واگذار نماید.


مشاهده متن کامل

مزایده 4 دستگاه تردمیل

شرکت خدمات پشتیبانی رفاه مهر 78 در نظر دارد تعداد 4 دستگاه تردمیل مستعمل خود را طبق جدول ذیل از طریق مزایده به فروش رساند.


مشاهده متن کامل

آخرین گزارش تأمین کارت خام مدیریت شعب

طبق آخرین سفارشات ثبت شده از مدیریت محترم شعب در استان‌های سراسر کشور، شرکت اقدام به خرید 462،250 عدد کارت خام الکترونیک از انواع متنوع آن نموده که هم اکنون ارسال و تکمیل سفارشات مدیریت استان‌ها در سراسر کشور در دست اقدام می‌باشد.


مشاهده متن کامل

نمایندگی های اخذ شده رفاه مهر 78 شهریار

شرکت رفاه مهر 78 (شهریار) در راستای تحقق اهداف استراتژیک خود اقدامات ویژه و منحصربفردی را جهت تأمین کلیه کالاهای حوزه IT بانکداری و کالاهای مصرفی این حوزه آغاز نموده است.


مشاهده متن کامل