ساختار خدمات گروه مهر 78

مجموعه پذیرایی استاد شهریار (وصال)

مجموعه پذیرایی استاد شهریار شامل دو سالن رستورانی مجزا با ظرفیت‌های 100نفر (سالن یاس) و 300نفر (سالن لاله) می‌باشد و در محوطه حیاط مجموعه، کافی شاپ نیز قرار دارد. کافی‌شاپ استاد شهریار در فضای بیرونی رستوران قرار گرفته‌است. طراحی این کافی شاپ در ابعاد 70 متر مربع و به صورت یک آلاچیق می‌باشد. میزبانان این کافی شاپ آمادگی دارند تا در فضای دلپذیر و محیط باز این آلاچیق انواع چای، قهوه‌ها و دسرها را جهت مراجعین محترم و میهمانانشان، سرو نمایند.

مجموعه پذیرایی استاد شهریار و الهیه امکان ارسال غذا به صورت کترینگ را نیز دارا می‌باشند؛ بدین منظور سفارش دهندگان محترم می‌توانند در محل کار خود غذا، نوشیدنی و... مورد تقاضا را دریافت نمایند. همچنین رستوران‌های این شرکت آمادگی دارند تا با تهیه غذا به صورت انبوه، جهت مراکز، سازمان‌ها، موسسات و... به صورت روزانه، در این زمینه سرویس‌دهی نمایند. رستوران استاد شهریار به دلیل استفاده از مواد اولیه سالم و تازه، توانسته‌است پیشینه خوبی در ذهن مشتریان خود داشته‌باشد؛ استفاده از مواد اولیه مرغوب، قیمت مناسب، برخورد صمیمانه پرسنل با مشتریان، استفاده از تکنولوژی‌های روز در سفارش‌گیری، بهره‌گیری از دستگاه‌های مناسب و بروز جهت طبخ غذا و... سبب تمایز این رستوران با سایر مجموعه شده‌است.

هر هفته، مجموعه پذیرایی استاد شهریار شاهد برگزاری مسابقات متنوع و هیجان انگیزی از قبیل مسابقه دبرنا، مسابقه دارت، میز نقاشی کودکان، پخش کارتون برای کودکان در سالن مجزا، قرعه‌کشی‌های هفتگی و ... برای مشتریان خود می‌باشد. ما علاوه بر کیفیت، برآنیم تا لحظات و خاطراتی خوش را برای مشتریانمان به ارمغان آوریم.

آدرس : خیابان انقلاب، ابتدای خیابان وصال شیرازی، روبروی بیمارستان البرز
تلفن: 66952620
پست الکترونیک: vesal@refahmehr78.ir