ساختار خدمات گروه مهر 78

دعوت به همکاری

شرکت خدمات پشتیبانی رفاه مهر 78 شهریار در سال 1392 تأسيس شده است. این مجموعه با کمک و تلاش‌های بی وقفه و تمركز شركت بر روي ارائه خدمات سريع و قابل اطمينان به مشتريانش مي‌باشد.

در این راستا محیط حاکم بر فعالیت‌های این شرکت، محیطی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های شرکت خدمات پشتیبانی رفاه مهر 78 شهریار را مشخص می‌کند. صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقادپذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های این محیط است. حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم شرکت رفاه مهر 78 شهریار است. کار در کنار افراد با انگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

شرکت خدمات پشتیبانی رفاه مهر 78 شهریار از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است، جذب افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصت‌های یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگی‌های لازم، توسعه داده است.

برای پیوستن به ما، به فرصت‌های شغلی ارائه شده در این متن مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، رزومه خود را تکمیل و با موضوع آن زمینه شغلی منتخب، به ایمیل مربوطه ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.


صفحات: 1 2